Step Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Step Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1995 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Yurt dışından ithal edilen çeşitli teknoloji ürünlerinin tasarım ve imalatını Türkiye’de yaparak, teknoloji yarışında Türkiye’nin geride kalmasını engellemek ve mevcut teknolojileri daha da geliştirmek şirketimizin en önemli hedefidir.

Ana faaliyet alanı elektronik kontrol sistemleri tasarımı ve imalatıdır. Şirket faaliyetlerini seri imalat ve özel tasarım şeklinde iki ayrı grupta yürütmektedir.

Seri imalatı yapılan ürünlerimizden olan Sıramatik, Bankacılık, Hastane vb… yerlerde kullanılmaktadır. Nem ve Sıcaklık Denetleyicileri, Otomatik Sayıcı gibi seri imalatı yapılan diğer ürünlerimiz ise yaklaşık 15 ülkede kullanılmaktadır.

Özellikle Sıra Organizasyon Sistemleri üzerinde uzmanlaşan şirketimiz bu alanda tamamen kendi kaynakları ile gelişmiş uygulamalar üretmiştir.

Hedef ve İlkelerimiz

Görevimiz her zaman bir adım ileriye gitmektir.

Step Elektronik’in hedefi müşterilerinin memnuniyetini daima en üst seviyede tutmaktır. Üstlendiğimiz her görevi en iyi şekilde gerçekleştirmek çabası müşteri memnuniyetini de beraberinde getirir.

En önemli varlığımız adımıza duyulan güvendir.

Step Elektronik, müşterilerinin işleri ile ilgili öğrendiklerinin mahremiyetini korumaya, tarafsızlık ve bağımsızlık ilkelerinden ödün vermemeye ve müşterinin çıkarlarını her türlü düşüncenin önünde tutmaya özen gösterir.

Kalite Politikamız

Takım Ruhu İle Çalışmak

Step Elektronik’te değişen müşteri istek ve beklentileri, yapılan takım çalışmaları ile analiz edilerek projelendirilir.

Müşteri Memnuniyetini Sağlamak

Daima en iyi teknolojileri takip edip, edinilen bilgileri hızla paylaşıp, müşterilerimizin bu bilgi ve teknolojiden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacağız.

Müşteri talepleri ve kullanım koşullarına uygun kalite ve teslim süresinde düzenli ürün üreterek, fiyat parametrelerini optimum seviyede tutarak, müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek; satış öncesi ve sonrası müşteri isteklerine karşılık vermek öncelikli görevimizdir.

Değişimi yöneterek müşteri istek ve beklentilerini sürekli karşılamak, yeni çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizi geleceğe taşımak ve Türkiye otomasyon sektöründe güçlenerek daima varolmak amacımızdır.

Step Elektronik

Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi